Drukarka kieszonkowa urządzenie, z którego możesz korzystać wszędzie

Drukarka kieszonkowa urządzenie, z którego możesz korzystać wszędzie

13 września 2018 0 przez Marysia

Jest mała, stylowa, smukła i niezwykle lekka. Drukarka kieszonkowa to doskonały wybór dla osób, które swoje wspomnienia chcą wydrukować natychmiast po ich zrobieniu. Idealny dodatek do urządzenia mobilnego. W tym przypadku tusz Canon nie będzie potrzebny. Akcesorium to pozwala na wykonanie fotografii, wydruk odbitek w formie naklejek, które natychmiast można przykleić. Nakładanie filtrów? Nie ma najmniejszego problemu, a dodawanie efektu AR przyniesie wiele frajdy.

Osobista drukarka z osobistym charakterem

Nie będziesz już musiał wywoływać zdjęć, ponieważ sam to zrobisz. Intymność, prywatność na twoich zdjęciach zostanie zachowana praktycznie w każdym przypadku. Mobilna drukarka Canon Zoemini jest w stanie zmieścić się w twojej kieszeni czy też niewielkiej torbie. Niezależnie od tego, gdzie się znajdujemy pozwoli na uwiecznienie chwili w sposób błyskawiczny.

Dodatkowe funkcje, które robią wrażenie

Czym są fotograficzne kafelki? To specjalna tego małego i sprytnego urządzenia. Wyjątkowy plakat składający się z dziewięciu wydruków. Będzie go trzeba najpierw poprawnie ułożyć! Urządzenie Canon Zoemini łączy się przez Bluetooth, co pozwala na integrację z tabletem czy też telefonem komórkowym. Drukowanie natychmiast jeszcze nigdy nie było takie proste. Zdjęcia są trwałe, nie rozmazują się, odporne są na rozdarcia. Idealne na podarowanie komuś na pamiątkę.

Koniec ze zdjęciami w ramkach

Ta mała drukarka zaskoczy także staroświeckich zwolenników nudnych ramek. Wystarczy, że z jeszcze „ciepłego” wydruku oderwie się tył, a samoprzylepna część trwale zostanie przytwierdzona na laptopie, pokrowcach, a także ścianach. Wiele wspaniałych wspomnień zawsze pozostaną w najbliższym położeniu. W ten sposób zawsze będą żywe i niezapomniane.